Модельне оснащення з пластику
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
Модельне оснащення з пластику
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
Previous slide
Next slide

Модельне оснащення з пластику .

Пластикове модельне оснащення є оптимальним варіантом для серійного виробництва виливок. Дане оснащення здатне витримати від 300 до 30000 знімань (в деяких випадках до 50000), а деякі полімери за терміном служби можуть обійти навіть оснащення, виготовлене з алюмінію. Подібне оснащення поєднує в собі переваги дерев’яного і металевого.

Основні переваги використання модельного пластику:

 • нечутливість до перепадів вологості (не схильний до викривлення ,розбухання або корозії)
 • висока зносостійкість
  готове оснащення має невисоку вагу і високу міцність
 • матеріал легко піддається обробці
 • інертний до більшості розчинників і кислот
 • точність розмірів і конфігурацій моделі протягом тривалої служби експлуатації
 • мінімальне зусилля знімання при формуванні
 • необмежений термін зберігання модельних комплектів
 • можливість виготовляти як монолітне оснащення, так і оснащення абсолютно будь-яких розмірів

Основні недоліки використання модельного пластика:

 • схильність до сколів
 • висока вартість

На підприємстві Model Poltava виготовляються модельне оснащення з пластика будь-якої складності і в найкоротші терміни. Також завдяки накопиченому досвіду наші фахівці можуть рекомендувати замовнику саме той модельний пластик, який повною мірою задовольнить його технологічні потреби.

Ми використовуємо сучасне обладнання, передові програми для проектування з використанням 3D-моделей, що дозволяє створювати пластикове модельне оснащення будь-якої складності з високим рівнем точності і в найкоротші терміни. Ми маємо великий виробничий досвід, який дозволяє нам враховувати особливості роботи модельного оснащення із пластику при різних процесах.

Забезпечення повного циклу виготовлення модельного комплекту з пластику. Повна відповідність технології виробництва згідно стандартів України та країн Євросоюзу. Висока надійність, ремонтопридатність і розмірна точність оснащення. Гарантія максимальної геометричної точності одержуваних виливків. Оптимальна цінова політика.

Важливо розуміти, що пластикове модельне оснащення для ливарного виробництва крім самих формоутворюючих поверхонь також містить в собі систему литникових каналів, по яких буде надходити метал. Розмір даних каналів потрібно правильно розрахувати, враховуючи технологію ливарного виробництва. Також важливо витримувати правильні ухили. Крім цього, процес створення стрижневих ящиків (як одного з важливих елементів комплекту) є технологічно складним і трудомістким процесом. Тому якщо ви не є експертом в технології ливарного виробництва, краще звернутися до фахівців нашої компанії. Це допоможе вам зберегти час і гроші.

Наші роботи

Прокрутити вгору