Модельне оснащення для художнього лиття
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
Previous slide
Next slide

Модельне оснащення для художнього лиття .

Художнє лиття може використовуватися в інтер’єрі, екстер’єрі і на вулиці. Наприклад, при виробництві декорацій на ліхтарних стовпах або виробництві кришок для каналізаційних люків.

Крім виготовлення оснащення для ливарного виробництва фахівці Model Poltava можуть виготовити оснащення для художнього лиття будь-якої складності.

Для створення модельного оснащення для художнього лиття потрібно щоб Замовник надав ескіз, креслення або готові виріб. Після чого наші фахівці зможуть виконати високоякісне оснащення з дерева або модельного пластику.

Ми використовуємо сучасне обладнання, передові програми для проектування з використанням 3D-моделей, що дозволяє створювати модельне оснащення для художнього лиття будь-якої складності з високим рівнем точності і в найкоротші терміни. Ми маємо великий виробничий досвід, який дозволяє нам враховувати особливості роботи модельного оснащення при різних процесах.

Забезпечення повного циклу виготовлення модельного комплекту для художнього лиття. Повна відповідність технології виробництва згідно стандартів України та країн Євросоюзу. Висока надійність, ремонтопридатність і розмірна точність оснащення. Гарантія максимальної геометричної точності одержуваних виливків. Оптимальна цінова політика.

Важливо розуміти, що модельне оснащення для ливарного виробництва, особливо для художнього лиття, крім самих формоутворюючих поверхонь також містить в собі систему литникових каналів, по яких буде надходити метал. Розмір даних каналів потрібно правильно розрахувати, враховуючи технологію ливарного виробництва. Також важливо витримувати правильні ухили. Крім цього, процес створення стрижневих ящиків (як одного з важливих елементів комплекту) є технологічно складним і трудомістким процесом. Тому якщо ви не є експертом в технології ливарного виробництва, краще звернутися до фахівців нашої компанії. Це допоможе вам зберегти час і гроші.

наші роботи

Прокрутити вгору